Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą KARDEN. Jesteśmy grupą pasjonatów, z doświadczeniem w ogrodnictwie, sztuce i nowych technologiach z przeświadczeniem, że nasze otoczenie to MY. Dlatego chcemy zaoferować Państwu wachlarz usług związany z całym spektrum urozmaicenia naszego otoczenia. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Co oferujemy?

Po pierwsze: podstawowe usługi ogrodnicze tj. dbanie i pielęgnacja istniejącej zieleni, projektowanie i wykonanie nowych ogrodów i przestrzeni zielonych (i kolorowych). Dostawę roślin, krzewów, pnączy oraz drzew wraz z konsultacją na ich temat.
Zadbamy o przydomowe ogrody, tereny zielone wokół biurowców jak i rośliny do wnętrz. Małych i dużych.

Po drugie: usługi dekoracyjne sezonowe i całoroczne tj. dekoracje i oświetlenie świąteczne, halloween, noworoczne, baby-shower, okazjonalne i inne. Aranżacja i dekoracja wnętrz zgodnie z duchem miejsca i osobowością właściciela – mieszkania, domy, biura i większe przestrzenie. Dekorację wykonujemy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz (dekoracja domów, ogródków etc.).

Po trzecie: zlecenia specjalne związane z tym, aby dostarczyć coś wyjątkowego. karden !PARTY to zespół, który stworzy piękne kosze prezentowe na zamówienie. Zaoferuje wyjątkowe pomysły dopasowane do okazji. Pomoże w doborze miejsc spotkań zgodnie z zapotrzebowaniem i przygotuje niezbędne dekoracje, prezenty czy upominki.

       Kładziemy największy nacisk na ścisłą współpracę z naszymi odbiorcami i zamiast powielać schematy dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze usługi były skrojone na miarę i niepowtarzalne, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu w celu dopasowania wyjątkowej formy usługi.